Pergole Yapımı Kamelya Yapımı Çardak Yapımı Çatı Yapımı Çatı Ustası Çatı Aktarma Çatı İzolasyon
 

 

 

Pergole Yapımı Kamelya Yapımı Çardak Yapımı

Pergole Yapımı

Request a Quote Pergole ve Pergole Çatı Yapımı

Güneşli bir hava yada akşam saatlerinde, gölgesine geçip arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz, akşam site içinde yan komşunuzla yemek yiyebileceğiniz pergoleler.

Ahşap pergolelerde çatı sistemi birinci sınıf ithal çamdan üretilmiş lambri üzeri shingle olabilmektedir. Aynı zamanda ahşap pergole çatılarında sundurma olarak adlandırdığımız gölgelikleri de kullanabilmekteyiz. Ahşap pergole çatı şekillerinde soltis kumaş kullanabilmektedir. Bu sayede farklı çatı alternatifleri ile farklı kullanım amaçlarına da hizmet verebilmekteyiz.

Pergolenizin su izolasyonu çok önemlidir. Sıcak membran yalıtımı, ve üzerine isteğe bağlı olarak şhingle çeşitleri,  kiremit çeşitleri zevkinize göre uygulanmaktadır.  Su tahliyesi için gizli dere, çörten veya yağmur olukları yapılarak yağmur suyunun sorunsuz tahliyesi sağlanmaktadır.


Request a Quote Kamelya Yapımı

Bahçeler için olmazsa olmazlardan biride kamelyalardır. İster apartmanınızın bahçesine istersenizde müstakil evinizin bahçesine yaptıracağınız kamelyalar ile sıcak yaz günlerinden bir nebzede olsa rahatlama ve dinlenme olanağına kavuşabilirsiniz. Kamelya fiyatları modeller arası farklılık göstersede kaliteli bir kamelya için ortalama bir bütceyi gözden çıkarın.

Yaşam olan her yerde, günlük hayatın telaşından, çalışma ortamının sıkıcılığından ya da işlerden kaynaklanan yorgunluğu atmak için huzurlu bir yer aradığınızda karşınıza çıkacak bir kamelya veya pagoda bu ihtiyacınızın tam karşılığıdır. Sıcaktan ya da yağmurdan korunabileceğiniz, dostlarınız veya ailenizle birlikte vakit geçirebileceğiniz bu grup ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmakta ve yaşadığımız ortamı güzelleştirmek amacıyla üretilmektedir.

Çatı Çatı Çatı Çatı
Çatı Çatı Çatı Çatı
Çatı Çatı Çatı Çatı

Pergole Yapımı Kamelya Yapımı Çardak Yapımı

Pergole Kamelya Yapımı Bahçe Duvarı Yapımı
Pergole Kamelya Yapımı Uzun ömürlü, çatlamayan, çürümeyen, suya dayanıklı pergole sistemlerimiz ile dış mekanın keyfini süreceksiniz. Devamı>
Bahçe Duvarı Yapımı

Bina, villa, fabrika ve müstakil evlerinize estetik görünüşlü ve dekoratif bahçe duvarları yapıyoruz. Devamı >

Çatı Sistemleri